Управління освіти, молоді та спорту Баришівської районної державної адміністрації Київської області

Відкрита першість з настільного тенісу.

26 жовтня в спортивному залі Баришівської ДЮСШ відбулася відкрита першість з настільного тенісу.

У змаганнях взяли участь команди Бучанської ДЮСШ, Переяслав - Хмельницької ДЮСШ, Березанської ДЮСШ, Броварського та Переяслав - Хмельницького районів. Команду господарів представили спортсмени з Яблуневого та Баришівки. Серед здобутків наших земляків слд відзначити впевнену перемогу Бондарєва Олександра який став чемпіоном у віковій групі 2002 - 2003 р. народження. Також переможцями у своїх вікових категоріях стали: Шапран Денис, Христолюбський Юрій (Баришівка), Кривенко Вікторія, Хицюк Максим, Нечипорук Матвій (Яблуневе). Друге місце вибороли Литус Артем, Балаян Міхаел, Остапенко Юля (Яблуневе). Малих Михайло посів третє місце. У загально - командному заліку перше місце зайняла команда Баришівської ДЮСШ. Другим призером стала команда Березанської ДЮСШ. Третє місце розділили команди Переяслав - Хмельницької та Бучанської ДЮСШ, які набрали рівну кількість очок.

Всі призери були нагороджені грамотами та медалями а команди - переможці кубками. Нагороди спортсменам вручила директор ДЮСШ Конюшок Н.П. та головний суддя змагань Ковтун М.