Управління освіти, молоді та спорту Баришівської районної державної адміністрації Київської області

22 січня - День Соборності України

Тобі, Україно, мій мужній народе,

Складаю я пісню святої свободи.

Усі мої сили і душу широку

Й життя я віддам до останнього кроку.

Аби ти щаслива була, Україно,

Моя Батьківщино!

 

 

  22 січня 1919 року увійшло до національного календаря, як велике державне свято - День Соборності України. Саме тоді, на площі перед Київською Софією, відбулась подія, про яку мріяли покоління українських патріотів. На волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку УНР і ЗУНР. День Соборності України – свято, яке відзначається щороку в день проголошення возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

З нагоди цього свята в школі проведено  флешмоб « Україна єдина», учасниками якого стали учні 5-6 класів. Всі області нашої  рідної  неньки України було об’єднано завдяки даному заходу  в єдине ціле.

Цього  дня  також було проведено в 5-11 класах  виховні години, які направленні на виховання  в учнів національної свідомості , глибокої поваги та любові до Батьківщини, формування рис громадянина Української держави та пробудження  інтересу до поглибленого вивчення історії та культурних надбань українського народу.

Роботу історичного вісника організувала Лепеха Т.П. , вчитель історії  та правознавства.

Заходи , організовані в цей день , проводилися спільно з  бібліотекарем с. Семенівки Гресько С.О.« повернутися до списку новин