Управління освіти, молоді та спорту Баришівської районної державної адміністрації Київської області

Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.

Серед Небесної Сотні  були як зовсім юні, так і вже сиві люди з усіх куточків України -  від  сходу до заходу, від півдня до півночі. Небесна Сотня об’єднала  в собі народ усієї Соборної України.

20 лютого відзначаємо шосту річницю перемоги Революції Гідності і, водночас, - сумні роковини загибелі Небесної Сотні – героїв, які поклали своє життя за краще майбутнє для України і для усіх нас з вами.

Ця дата увічнює велику людську, громадянську і національну відвагу та самовідданість, силу духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави.

На заході були присутні голова Баришівської районної державної адміністрації Валентина Зозуля, заступник голови Барищівської районної ради Сергій Богдан, Баришівський селищний голова Олександр Вареніченко, а також представники установ і організацій та місцеві жителі.

Присутні згадали ті трагічні події шестирічної давнини і поклали квіти до пам’ятника Героям Майдану. Під мелодію гімну Небесної Сотні «Пливе кача» були запалені свічки пам’яті, а під звуки метроному всі присутні схилили голови у хвилині мовчання. Ще довго на очах учасників залишаться сльози, вони не дадуть пам’яті забути їх імена.« повернутися до списку новин