Управління освіти, молоді та спорту Баришівської районної державної адміністрації Київської області

Нарада керівників закладів освіти

04 березня 2020 року проведено спільну робочу нараду керівників закладів освіти Баришівського району та Березанської міської ради. Баришівчан гостинно приймали березанці  у приміщенні Березанського міського центру зайнятості.  Освітян двох громад об'єднали спільні питання, завдання щодо їх вирішення, подальші плани дій.  На нараду були запрошені начальник відділу забезпечення санітарної охорони території  ГУ Держпродспоживслужби в Київській області Олько В.В. та начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини  Баришівського РУ Держпродспоживслужби в Київській області Гриценко К.В., які детально ознайомили присутніх із Національним планом протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом на 2020 рік. Керівникам закладів було роздано плакати  про дотримання безпеки при респіраторній хворобі, спричиненій коронавірусом. Гриценко К.В. проінформувала про результати моніторингу харчоблоків закладів освіти, надала відповіді на питання керівників. 

На нараді було обговорено питання дотримання пожежної безпеки в закладів освіти, проведення позапланових відпрацювань евакуації учнів та працівників,  інформування здобувачів освіти та батьків щодо щеплення проти кору і дифтерії,  булінгу в дитячих колективах та ін.

Дякуємо начальнику  відділу освіти Березанської міської ради Загорулько Оксані Володимирівні та очолюваному нею колективу освітян за запрошення  та гостинність. Вітаємо колег з прийдешнім святом весни, жінок, краси.« повернутися до списку новин