Управління освіти, молоді та спорту Баришівської районної державної адміністрації Київської області

Заходи з нагоди Дня бійця територіальної оборони

Віднедавна в нашому календарі з’явилося ще одне свято, яке відзначаємо в жовтні – День бійця територіальної оборони. Це люди, які за професією і просто за покликом серця виконують завдання, що поставили перед ними держава та життєві обставини в нелегкий для країни час.

9 жовтня цього за участю представників органів місцевої влади, представників районного військового комісаріату, учнів закладів загальної середньої освіти, молоді, громадськості району біля адмінбудівлі, на площі Миру, відбулося урочисте відкриття з нагоди Дня бійця територіальної оборони в Баришівському районі.

З вітальним словом виступив голова Баришівської районної державної адміністрації О.А.Левченко та вручив подяки з нагоди Дня бійця територіальної оборони громадським активістам. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх загиблих захисників в зоні ООС України.

Після урочистого відкриття в урочищі хутора Хлопків відбулися заняття на навчальних місцях в ході «Дня бійця територіальної оборони» в яких взяли участь близько 80 учнів закладів загальної середньої освіти Баришівського району. Навчання були проведені за наступними локаціями:

1. Робота підрозділу на блокпосту. Основні інженерні загородження, які застосовуються при виконанні завдання охорони та оборони  об’єктів та їх призначення, види та характеристика.

2. Надання першої медичної допомоги при пораненнях, зупинка кровотечі. Накладання первинної пов’язки. Самодопомоги при пораненнях.

3. Основи стрільби. Кульова стрільба.

4. Метання гранати. Правила поводження з вибухонебезпечними предметами, порядок дій при їх виявленні, заходи безпеки.

5. Розборка і зборка АК. Перевірка стану готовності зброї та приведення її до нормального бою.

Після завершення занять всіх учасників заходу частували польовим кулішем.« повернутися до списку новин