Управління освіти, молоді та спорту Баришівської районної державної адміністрації Київської області

Шкільна бібліотека – осередок культурно-пізнавального поступу дитини.

В рамках щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек» з 01 по 31 жовтня 2019 року в Семенівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено місячник шкільних бібліотек під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня».

         Шкільна бібліотека – осередок культурно-пізнавального поступу дитини. В умовах Нової української школи шкільна бібліотека повинна допомагати самостійному розкриттю, пізнанню, всевираженню дитини. Бібліотека – осередок щирого спілкування з книгою. Вся діяльність шкільної бібліотеки підпорядкована створенню сприятливого простору для розвитку читацькиї компетентностей та уподобань дітей.

         На початку жовтня в Семенівській ЗОШ  традиційно розпочався Місячник шкільних бібліотек. Книжковий джампінг  «На старт! Увага! Місячник шкільних бібліотек!» дав старт Місячнику.

Шкільним бібліотекарем Надудою Т.В. було проведено ряд таких  заходів:

 09.10.2019 р. - між командами учнів 6 класу був роведений бліц - турнір «Чи уважний ти читач?». Гравцям довелося пригадати і народну мудрість, і літературних героїв, і прочитані твори.

10.10.2019 р. -  у кабінеті інформатики та інформаційно-комунікативних  технологій  учні 3-х та 4-х класів прийняли участь у конкурсі шкільної бібліотеки "Що ти знаєш про бібліотеку та книгу?";

 17.10.2019 р. -  бесіди «Як виховати творчого читача ?» ( 3 клас) , «Діти, книга, бібліотека» ( 2 клас);

21.10.2019 р. - вернісаж малюнків «Бібліотека майбутнього» ( 2 клас);

25.10.2019 р.  - смайл-опитування «Якою Ви бачите сучасну шкільну бібліотеку» ( 8-9 класи) ;

01-31.10. 2019 р. -  виставка дитячих малюнків « Мій улюблений казковий герой» (1-4класи);

01-31.10. 2019 р. -  виставка стінгазет « Мій новий шкільний прпедмет» (5-9 класи);

01-31.10. 2019 р. -  книжкова вставка «Книга – найкращий мій друг».    

Вже не перший рік шкільна бібліотека проводить акцію «Подаруй книгу  шкільній бібліотеці». В кожного з нас вдома є книги, які ми вже прочитали і можемо поділитись ними з іншими людьми, які захоплюються читанням.  На превеликий жаль основний фонд нашої шкільної бібліотеки (а це художня, науково-популярна, педагогічна та інша література) з кожним роком зменшується. Це пов’язано передусім із тим, що книги зношуються, губляться, старіють. Окрім підручників, за рік ми одержуємо художніх книг одиниці. Під час проведення акції до шкільної бібліотеки учнями та батьками було подаровано 50 книг! Дякуємо всім, хто взяв участь у акції!!!

Зацікавити учнів книгою, читанням, виховувати бажання поповнювати свої знання, розвивати пізнавальні й творчі здібності, уяву й фантазію – ось мета  спілкування з дітьми.

 

Шкільний бібліотекар Надуда Тетяна Василівна.« повернутися до списку новин