Управління освіти, молоді та спорту Баришівської районної державної адміністрації Київської області

Герої не вмирають

20.02.2020 українці відзначають шосту річницю подій Майдану та вшановують память полеглих героїв - Небесної Сотні.

У школах району проведено заходи із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні

Сьогодні в Україні віддають належну шану тим, хто не вагаючись здійснив громадянський подвиг, хто ціною власного життя захищав демократичні цінності й національні інтереси.

В період з 18 по 21 лютого у шкільних бібліотеках закладів освіти розгорнуті тематичні виставки: «Революція гідності - відлік новітньої історії України!», "Герої не вмирають".

20.02.2020 учні 9-11-х класів Семенівської ЗОШ та Яблуневої ЗОШ під час поїздки до м. Києва (Майдан Незалежності) відвідали пам'ятні місця на Майдані Незалежності та Алеї Небесної Сотні, стали учасниками Всеукраїнської тихої акції "Ангели пам'яті", присвяченої пам'яті розстрілів Героїв Небесної Сотні. Ми повинні пам’ятати героїв, котрі віддали своє життя за краще майбутнє, а також усвідомлювати те, що за себе і свою державу потрібно боротися.

         У рамках заходів із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні було проведено виховні години, години спілкування: «Пам’ятаємо наших героїв», «Небесна сотня. Слава героям», «Небесна Сотня янголів», «День пам’яті Героїв Небесної  Сотні», «Хто за свободу вийшов проти смерті, тому немає смерті  на землі!», «Янголи України», «Небесна Сотня – Герої не вмирають», «Ангели майдану», «Реквієм Небесній Сотні». Організовано перегляди документальних фільмів «Зима, що нас змінила», «Наші котики».« повернутися до списку новин