Управління освіти, молоді та спорту Баришівської районної державної адміністрації Київської області

На старті до нового навчального року

Відповідно до Заходів, затверджених розпорядженням голови Баришівської райдержадміністрації від 16.06.2020 №116 «Про заходи з підготовки до організованого початку 2020/2021 навчального року в Баришівському районі», 18 серпня 2020 року відбувся  огляд стану підготовки закладів загальної середньої освіти  Баришівського району до нового навчального року.

         Комісія, яку очолила перший заступник голови Баришівської районної державної адміністрації Сніжана Авраменко, оглянула приміщення закладів, стан території, перевірила підготовку теплового господарства до нового опалювального сезону, організацію роботи з охорони праці, кадрового забезпечення закладів освіти, санітарний стан харчоблоків та забезпечення технологічним обладнанням, меблями, посудом тощо.

          У класних кімнатах, навчальних кабінетах, коридорах та інших приміщеннях закладів освіти проведено ремонтні роботи.

         Згідно плану заходів на 2017-2029 роки із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» заклади освіти продовжують роботу над створенням нового освітнього  середовища.

         На облаштування перших класів виділено  120 510 грн., в тому числі 108 460 грн. державної субвенції та 12 050 грн. з  місцевого бюджету. Крім того, матеріальну допомогу в підготовці до нового навчального року закладам освіти надають сільські ради і сільськогосподарські підприємства.

          З нового навчального року заклади освіти розпочнуть роботу  в  умовах  адаптивного карантину, тому заклади будуть забезпечені відповідно вимог миючими та дезінфікуючими засобами.

       Заклади загальної середньої освіти  Баришівського району готові до початку нового 2020/2021 навчального року.« повернутися до списку новин