Управління освіти, молоді та спорту Баришівської районної державної адміністрації Київської області

Новини

Відзначення у 2020 році Дня охорони праці в Україні

Дата створення: 13:10 04.05.2020

Держпраці_лист.pdf 21-Apr-2020 10:51 256K   Звернення.pdf 21-Apr-2020 10:51 47K   Контрольний перелік заходів.pdf 21-Apr-2020 10:51 461K   Постер.pdf 21-Apr-2020 10:51 1.2M  

Про Всеукраїнську Вiртуальну школу "Ранок"

Дата створення: 09:52 19.03.2020

Начальникам (відділів) управлінь освіти

Нарада керівників закладів освіти

Дата створення: 10:58 05.03.2020

04 березня 2020 року проведено спільну робочу нараду керівників закладів освіти Баришівського району та Березанської міської ради. Баришівчан гостинно приймали березанці  у приміщенні Березанського міського центру зайнятості.  Освітян двох громад об'єднали спільні питання, завдання щодо їх вирішення, подальші плани дій.  На нараду були запрошені начальник відділу забезпечення санітарної охорони території  ГУ Держпродспоживслужби в Київській області Олько В.В. та начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини  Баришівського РУ Держпродспоживслужби в Київській області Гриценко К.В., які детально ознайомили присутніх із Національним планом протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом на 2020 рік. Керівникам закладів було роздано плакати  про дотримання безпеки при респіраторній хворобі, спричиненій коронавірусом. Гриценко К.В. проінформувала про результати моніторингу харчоблоків закладів освіти, надала відповіді на питання керівників. 

Другий конгрес STEM-освіта

Дата створення: 08:48 03.03.2020

02 березня 2020 року на базі Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди пройшов Другий конгрес STEM-освіти. Конгрес відбувся за  ініціативи  Комітету Верховної ради  України з питань освіти, науки та інновацій, Київської обласної державної адміністрації, Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди, Громадської організації «Центр освітніх реформ «Наші діти», департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації. Участь у конгресі від Баришівського району взяли в.о. начальника управління освіти, молоді та спорту Баришівської районної державної адміністрації Гапич Світлана Борисівна та вчитель математики Семенівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Баришівської районної ради Київської області Осипчук Сергій Вікторович.  На конгресі було порушено ряд питань, зокрема впровадження STEM-освіти у закладах освіти, перспективи розвитку малих та середніх міст у найближчі десятиліття, використання освітньої субвенції, авторитет вчителя в цифрову епоху, індивідуалізація вивчення математики та ін.   Після урочистого відкриття конгресу учасники мали змогу попрацювати у трьох різнопланових секціях, поспілкуватися із спікерами та отримати відповіді на хвилюючі питання.

«Грантрайдинг – нові можливості для реалізації проєктних ідей»

Дата створення: 11:02 02.03.2020

28 лютого 2020 року на базі Палацу творчості дітей та юнацтва Броварської міської ради відбувся семінар-тренінг для координаторів органів учнівського самоврядування міст, районів, об’єднаних територіальних громад Київської області на тему «Грантрайдинг – нові можливості для реалізації проєктних ідей». Від району взяла участь головний спеціаліст відділу освіти управління освіти, молоді та спорту Баришівської районної державної адміністрації Забережна Н.А. Під час заходу прослухали лекцію від Людмили Шевченко, заступника директора КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» «Формуємо лідера нової генерації», а Олена Лісовенко, методист КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» провела тренінг «Від проєктної ідеї до конкретної дії».

Нарада з питань дотримання закладами освіти Київської області вимог чинного законодавства з питань пожежної та техногенної безпеки

Дата створення: 09:09 28.02.2020

27 лютого 2020 року за ініціативи департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Київській області проведено нараду з питань дотримання закладами освіти Київської області вимог чинного законодавства з питань пожежної та техногенної безпеки, в якій від району взяли участь в.о. начальника управління освіти, молоді та спорту Баришівської районної державної адміністрації Гапич С. Б. та головний інспектор Баришівського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області  Черненко О.В. На нараді присутні мали змогу поставити запитання та отримати кваліфіковані відповіді керівника ГУ ДСНС України в Київській області Асирбабаяна В.Е.  та працівників  Управління. Під час обговорення були визначені завдання та шляхи  вирішення проблемних питань, надано доручення.